جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ

به تهیه کنندگی آقای محسن اخوان (شرکت رنگارنگ سیر کیش)

09351022065 – 09121022065

076-44426070 تلفن رزرو بلیط

لحظاتی شاد و لذت بخش در جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

اکثر افرادی که به جزیره زیبای کیش مسافرت می کنند، علت سفرشان تفریحی می باشد. گردشگران برای استراحت، تفریح و لذت بردن از جاذبه های گردشگری به این جزیره زیبا و دیدنی مسافرت می کنند. از نکات تفریحی این جزیره می توان به پارک دلفین ها، ورزش های آبی بسیار مهیج و جالب، جنگ ستارگان رنگارنگ کیش، بیابان گردی با خودروهای لوکس، بازدید از مکان های تاریخی از جمله کشتی یونانی، شنا کردن در خلیج زیبای فارس، قدم زدن در ساحل آرام جزیره و … می باشد.

جنگ های شبانه کیش

البته از جالب ترین و شادی آور ترین برنامه های که هر گردشگر می بایست در مسافرت به این جزیره زیبا در برنامه های خود قرار دهد رفتن به جنگ های شبانه کیش و لذت بردن از آن است. جنگ های شبانه در حقیقت به اجرای زنده کمدی و تئاتر همراه با موسیقی شاد گفته می شود. این جنگ های بی نظیر بسیار شاد و مفرح هستند و در نوع خود در داخل کشور نادر و کمیاب می باشند. اکثر هنرمندان این جنگ های شبانه در کار خود معروف و از استادان حرفه ای کمدی می باشند.

یکی از معروف ترین جنگ های شبانه که در جزیره کیش به صورت مداوم و با کیفیت بسیار بالا برگزار می شود جنگ ستارگان رنگارنگ کیش می باشد که در ذیل در خصوص جزئیات برگزاری این جنگ مطالبی را تقدیم می کنیم.

عوامل برگزاری جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

جنگ ستارگان رنگارنگ کیش که از لحاظ برنامه ریزی و اجرا بسیار حرفه ای می باشد به تهیه کنندگی آقای اکبر اقبالی و سرمایه گذاری شرکت رنگارنگ سیر کیش برگزار می شود.

آقای اکبر اقبالی علاوه بر تهیه کنندگی جنگ ستارگان رنگارنگ کیش، نقش اصلی این جنگ را نیز بر عهده دارد و با مهارت استادانه و به صورت بسیار حرفه ای برنامه های جالبی را برای بینندگان اجرا می کند.

قسمت های مختلف برنامه های جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

استند آپ کمدی

از قسمت های جالب این جنگ می توان به آیتم استند آپ کمدی آن اشاره کرد که در این قسمت هنرمندان با اجرای یک برنامه بسیار جالب و شاد میهمانان را به خنده وا داشته و آن ها را شاد می کنند.

بخش حرکات آکروباتیک

در قسمت دیگر این برنامه نوبت به ورزشکاران ایروبیک حرفه ای این جنگ می رسد که با حرکات خارق العاده و بسیار زیبای شان تماشاگران را به وجد می آورند و آن ها را مجبور به تشویق و تحسین می کنند.

تئاتر کمدی اسپرت

قسمت اجرای تئاتر کمدی اسپرت از بخش های این برنامه است که به هیچ عنوان نباید آن را از دست داد. این قسمت توسط هنرمندان تئاتر حرفه ای و خوش ذوق اجرا می شود که بسیار زیبا و به یاد ماندنی می باشد.

بلک لایت شو

بلک لایت شو از قسمت های این جنگ شبانه است که شاید اسم آن به گوشه شما آشنا نباشد. این برنامه جالب و تحسین برانگیز از قسمت های جالب جنگ ستارگان رنگارنگ کیش است که در تاریکی مطلق انجام می شود. بازیگران در این قسمت با لباس های براق در تاریکی به اجرای نمایش زیبا می پردازند.

بیت باکس

بیت باکس هم از قسمت های مفرح جنگ ستارگان رنگارنگ کیش است که از لحاظ محتوایی بسیار نو و جدید می باشد و تماشای آن خارج از لطف نمی باشد.

مسابقه

اجرای مسابقه برای میهمانان هم از قسمت های شاد این جنگ است که توسط مجری برنامه اجرا می شود که بیشتر برای شادی و خنده اجرا می شود و در آخر نیز به برندگان جوایزی اهدا می شود.

نمایش اکبر اقبالی

مهم ترین بخش و شخص جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اجرای بی نهایت زیبا و حرفه ای آقای اکبر اقبالی می باشد که در تمامی قسمت های که در بالا شرح داده شد حضور دارد و به هنرنمایی می پردازد.

این برنامه زیبا به مدت سه تا چهار ساعت اجرا و در ساعت 12 شب شروع و تا سه، چهار صبح طول می کشد. این جنگ ها به علت داشتن موزیک و ماهیت طنز آن در شب های وفات و همچنین در ماه های محرم و صفر برگزار نمی شود.

برنامه جنگ ستارگان شبانه از برنامه های معروف در جزیره کیش است که بسیار پر طرفدار می باشد که از لحاظ قیمت بلیط هم با توجه به برنامه ها و سرگرمی های آن بسیار ارزان و قابل توجه می باشد.

این برنامه شاد و مفرح به انتخاب سامانه نظارت الکترونیکی سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان برترین و پر مخاطب ترین برنامه در این جزیره انتخاب شده است و در این زمینه چندین تندیس و لوح تقدیر نیز دریافت نموده است.

کلیدواژه اصلی: جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

کلیدواژه: جنگ های شبانه کیش، برنامه جنگ ستارگان شبانه، جنگ ستارگان رنگارنگ، اکبر اقبالی، برنامه های معروف در جزیره کیش

چکیده:      جنگ ستارگان رنگارنگ کیش از برنامه های بسیار شاد و مفرح در این جزیره زیبا می باشد. کسانی که در جنگ ستارگان رنگارنگ کیش نقش ایفا می کنند از حرفه ای ترین افراد در این زمینه می باشند.

جنگ های شبانه در کیش

جزیره زیبای کیش یکی از شهر های بسیار زیبای ایران می باشد که دارای گردشگران و طرفداران زیادی در بین مردم است. این جزیره به علت داشتن جاذبه های طبیعی و توریستی فراوان سالانه هزاران نفر از مردم ایران و جهان را برای بازدید و تفریح به سمته خود جلب می کند. در این جزیره برای گردشگران و میهمانان برنامه های مختلف و جذابی تدارک دیده شده است که یکی از بهترین و محبوب ترین این برنامه ها برگزاری جنگ های شادی شبانه در این جزیره زیبا می باشد.

این جنگ های بسیار شاد و دیدنی توسط هنرمندان و خوانندگان معروف برنامه ریزی و اجرا می شود. در این جنگ ها که با اجرای مجریان معروف اجرا می شود از بازیگران و خوانندگان میهمانان معروفی دعوت می شود. هنرمندان و نوازندگان این جنگ ها با اجرای برنامه های بسیار شاد و مفرح میهمانان را به وجد می آورند. در هنگام خروج از سالن هم حتماً شما غافلگیر خواهید شد زیرا عکاسان داخل سالن در زمان اجرای برنامه از تمامی میهمانان در حالت ها و با ژست های مختلف به صورت نامحسوس عکس گرفته است و با هزینه کمی آن را چاپ و در اختیار میهمانان قرار می دهند. گنجایش اکثر سالن های جنگ های شبانه در حدود 250 تا 400 نفر می باشد که هیجان این سرگرمی را چندین برابر می کند.

در این بحث شما را با جنگ های شبانه مختلفی که در جزیره کیش برگزار می گردد آشنا می کنیم.

جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ

جنگ ستارگان رنگارنگ جزیره کیش معروف ترین و با سابقه ترین جنگ این جزیره می باشد. این جنگ شاد و مفرح به تهیه کنندگی آقای اکبر اقبالی بیشترین بیننده را از آن خود کرده است. این جنگ بسیار زیبا دارای قسمت های مختلف و شادی است مانند: استند آپ کمدی، حرکات آکروباتیک، تئاتر کمدی اسپرت، بلک لایت شو، بیت باکس و اجرای مسابقه می باشد. زمان این برنامه در حدود 4 ساعت می باشد. این برنامه شاد و مفرح چندین جایزه را نیز از آن کرده است.

جنگ شبانه پازل شو ستارگان

این جنگ شبانه نیز که از جنگ های معروف و شاد شبانه در جزیره کیش می باشد. این جنگ نیز با تهیه کنندگی آقای اکبر اقبالی اجرا می شود. این جنگ در سالن هتل ارم برگزار می شود که بسیار شاد و مفرح نیز می باشد. این جنگ زیبا نیز دارای قسمت های مختلفی هم چون آکروبات، مسابقه و … می باشد.

یکی از قسمت های معروف تمامی جنگ های شبانه در کیش بخش کمدی ایستاده و یا همان استند آپ کمدی می باشد. استند آپ کمدی نوع خاصی از کمدی می باشد که در آن اجراکننده کمدی به صورت مستقیم با میهمانان و بینندگان صحبت می کند. این کمدی زیبا معمولاً توسط یک نفر اجرا می شود. در این کمدی زیبا اجراکننده با اجرای سریع و با داستان گویی، لطیفه، شوخی های کوتاه و بداهه گویی به شاد کردن میهمانان می پردازد.

در این نوع استند آپ ها در جزیره کیش آقای اکبر اقبالی بی شک بهترین هنرمند می باشد و با اجراهای بسیار زیبا و پرمعنی خود بینندگان را به وجد می آورد.

از دیگر قسمت های جالب و دیدنی در جنگ های شبانه جزیره کیش بخش اجرای بلک لایت شو می باشد. در این قسمت از برنامه کل سالت تاریک می شود و هنرمندان با لباس هایی مشکی ولی بخش هایی نمایان هنرمندی می کنند. اکثر این برنامه اجرای داستان و یا حرکات نمایشی بسیار زیبا می باشد.

معمولاً در جنگ های شبانه کیش از خوانندگان معروف و حرفه ای نیز دعوت و استفاده می شود. اکثر این خوانندگان دارای صداهای بسیار زیبا می باشند که آهنگ های شاد و به یاد ماندنی را برای گردشگران و میهمانان اجرا می کنند.

یکی دیگر از قسمت های بسیار طنز و شاد جنگ های شبانه و مخصوصاً جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ اجراهای بسیار حیرت آور آقای اکبر اقبالی می باشد. آقای اقبالی علاوه بر تسلط بر اجرای برنامه بدون نقص خود نیز از حرفه ای های ورزش های آکروباتیک است و با حرکات دیدنی و حیرت آور میهمانان را به وجد می آورد.

کلمه کلیدی اصلی:       جنگ های شبانه

کلمه کلیدی:     جنگ های شبانه در کیش، جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ، استند آپ کمدی، جنگ های معروف و شاد شبانه در جزیره کیش، جنگ ستارگان رنگارنگ جزیره کیش

چکیده:           یکی از برنامه های مفرح و همیشگی در کیش جنگ های شبانه آن می باشد. گردشگران شب ها و پس از گذراندن اوقات خوش و مفرح در طول روز از برنامه های جنگ های شبانه کیش آن لذت می برند.

 نظرات (62)

 • علیرضا
  پاسخ

  سلام
  ساعاتی که جنگ نگاه میکنی انگار که توی عالم نیستی و همه چی شاد و سرگرم کننده بخصوص بیت باکس رو نباید از دست داد

 • morteza
  پاسخ

  in jonghaie shabane ajab bahalana, makhsosan akbar eghbali ke miterekone
  raftin kish hatman ie sar berin ino

 • کوثر
  پاسخ

  با تشکر از سایت خوبتون مطالب کاملی که گذاشتین
  خیلی جنگ خوبی بود و برخلاف اکثر جنگ ها که هر جور صحبتی می کنن که آدم بخنده خیلی برنامه های خوبی داشت و خبر از حرف های زشت و رکیک توش نبود

 • اکبر
  پاسخ

  سلام
  یه آدرس بدین که بتونم فیلم های این جنگو دانلود کنم
  باتشکر

 • مهیار
  پاسخ

  کیش که به اندازه کافی خودش مکان های گردشگری و بازار و… داره حالا من که میگم باید این جنگ شادی رو هم به عنوان یک جاذبه معرفی کرد. خیلی کیف میده بخصوص بعد از یه روز پر از خرید و پر از خستگی که رفتن به این جنگ شادی خستگی ادمو رفع می کنه.

 • پارسا.م
  پاسخ

  وااای که چقدر خندیدم. خدا خیرش بده دوستمو یه پینهاد درست حسابی به من داده باشه تاحالا، همین بوده. دوستان برید حتما حیفه حیفههه

 • ناشناس
  پاسخ

  کلا جنگ و برنامه های طنز و سرگرمی همیشه جذاب هستند و حالا مختص این جنگ شادی نیست. البته من تا حالا نرفتم اینجا ولی خوب میدونم که کلیت برنامه مثه بقیه جنگ هاس و تعریف خاصی نباید داشت.

 • SAMAAA
  پاسخ

  امسال اولین باری بود که میرفتم کیش و این سفر خیلی واسم مهم بود که خوش بگذره. بعد یکی از دوستای خانوادگیمون گفتند که بیم این جنگ رو شرکت کنیم. من کلا اینجور برنامه هار رو دوست دارم از اینم لذت بردم بخصوص نمایشش که خیلی بامزه بود. بنظرم تو سفر به کیش رفتن به این برنامه ها می تونه سفر رو جذاب تر کنه خستگی خرید و رفتن به بازار هم از تن آدم در میره

 • قوس قمر
  پاسخ

  کیش این همه جای دیدنی داره جای گردشگری طبیعی داره. حالا ول کنیم بریم جنگ شادی؟؟؟ این و که اغلب داخل شهرهای خودمون هر از گاهی برگزار میشه یا نهایتا میشه ویدیوهاشو از نت دانلود کرد. به همین راحتی. آدم این همه پول هزینه می کنه بعد یه روزشو وقت بذاره بره اینجا اخه. حالا درسته خوبه ولی من میگم ارزش نداره . این زمان رو می تونیم بذاریم برای خرید برای تفریح داخل جزیره همین لب آب بره کلی کیفی میده چیه بریم توی یک محیط سرپوشیده بشینیم….

 • Soheili.M
  پاسخ

  وای من هر وقت اسم این جنگ شادی رو می شنوم خنده ام می گیره. حالا چرا. یه سری ما رفتیم اونجا اون قسمت از برنامه اش هست که لامپا رو خاموش می کنن همه جای باید تاریک باشه تا بیان اجرا کنن وااااای تا لامپا خاموش شد صدا گریه یه بچه رفت بالا. شاید باورتون نشه تا نزدیک 10 دقیقه ای چنان گریه ای می کرد که انرژیش هم کم نمیشد خلاصه مجبور شدن صبر کنند این بچه رو ببرن بعد برنامه رو ادامه بدن

 • m.SAD
  پاسخ

  چیه این جنگه همش بچه بازی. من خودم فقط قسمت استندآپشو دوست داشتم. بیشترش لوس بازیه و بنظررم برای بچه ها جذاب تره تا آدم بزرگا. باید سطح کاریشونو ببرن بالا. خندیدن به هر قیمتی که خوب نیست. طنز اونم برای مکانای اینطوری نباید جلف باشه

 • Moooona!!!
  پاسخ

  من یه مطلبی رو بگم. دیدم خیلی از دوستان از کیفیت کار و باحال بودن این جشن و… تعریف کردن و اکثرا گفتن خوش گذشت و عالی بود برنامه هاشون متنوع بود و… . اما من می خوام مطلبی رو بگم که مطمئنا برای خیلی از خونواده ها مهم هست و اونم ادب در اجرای نمایش هاست. چون اکثرا با بچه های کوچیک میرن به این قبیل جنگ ها و وقتی حرف زشت و بی ادبی زده بشه بچه یاد میگیره به خاطر همین اکثر خانواده ها برای رفتن به جنگ های شادی نگران این مسئله هستند. در مورد جنگ شادی ستارگان رنگارنگ من حتی یه حرف زشت هم نشنیدم حتی یه حرکت بی ادبانه هم ندیدم از این نظر نمره 20 میدم بهشون.

 • آقا محمد خان
  پاسخ

  ببینید خوبه وا نمیگم بده ولی بی مزه بازیه. یعنی اینطور بهتون بگم اگه آدمی هستید که دیر می خندید و سخت می خندید نرید اینجا. اینم که میگم بی مزه اس چون خودم از این قبیل آدمام که دیر می خنده. وگرنه داخل سالن که ملت از خنده رو هوا بودن و البته از حق نگذریم که خیلی هم مهیج بود بعضی قسمتاشو خیلی دوست داشتم مثه موسیقی، استند آپ ولی تئاترشو نه زیاد نچسبید بهم

 • درسا
  پاسخ

  این جنگ شادی رو فقط زمانی که با تور بریم میشه رفت یا این که بدون تور هم میشه؟؟؟ کاری به تخفیفات ندارما چون معمولا تخفیفات از طریق تور اعمال میشه منظور شرکت در این جنگ هست میشه خودمون هم که میریم کیش بدون حمایت تور شرکت کنیم؟

 • سامان.خ
  پاسخ

  اوه اوه انگار این جنگ شادیه با یه آژانسیا دعواش شده حالا یا برعکس آژانسیه با اینا. الکی گفتن که آقای اقبالی مصدوم شده. گمونم این آژانس با مدیریت جنگ شادی زدن به هم حالا برای این که مسافراش رو از دست نده الکی می گه جنگ تعطیله که مردم سراغ آژانس های دیگه نرن. دیگه اینا کین ….

 • درسا
  پاسخ

  همین که آدمو با حرفای بی ادبی نمی خندونن جای شکر داره. من داخل تئاتر شهرمون رفتم گفتم خوب شد بچه نییییست حالا به هر قیمت که نباید مردم رو خندوند خنده اصلا خودش فاز مثبته حالا ما میریم انرژی مثبت بگیریم اون موقع تو جشنا فحش و اینا میگن. اما این جنگ شادیه داخل کیش من ندیدم حرف بی ربط بزن میشه خنده سالم داشت.

 • مرد دریا
  پاسخ

  خیلی نظم کارشون خیلی . یعنی بدون تاخیر شروع کردن دقیقا راس ساعتی هم که گفته بودن تمومش کردن بعد تازه موقع اجرای برنامه های مختلف هم زمان بندی داشتن خیلی منظم خیلی شیک و تر تمیز اجرا شد.

 • نازگل
  پاسخ

  تئاترش خیییلی با مزه اس. آخر خنده و مسخره بازی ان. بعد مفهوم تئاترش جوریه که هم واسه ادم بزرگا خوبه هم بچه ها متوجه میشن. یه چیز دیگه یادم نره بگم جنگشون خیلی مودبن خیالتون از بابت بچه هاتون راحت باشه.

 • 3460
  پاسخ

  سلام و خسته نباشید. ببخشید آقای اقبالی من شنیدم که برناه های شما تعطیل شده فعلا. البته من شایعه زیاد شنیدم یکی میگه شما حالتون خوب نیست یکی میگه زیر سر رقباست و… حالا خواستم مطمئن بشم. چون یه آژانس هم رفتم برای خرید بلیط بعد داخل منوی خدمات و مکان هایت فریحی ندیدم که جنگ شما باشه بخاطر همین دیگه شکم بیشتر شد گفتم سوال کنم.

 • رکسانا
  پاسخ

  هیچ جاش قشنگ تر از اون قسمتی نبود که وسط حرکات آکروبات طرف خورد زمین. خدا وکیلی راضی به آسیب کسی نیستما ولی من کلا وقتی کسی بخوره زمین حتی اگه از نزدیکانم باشه خنده ام میگیره اول بعد عکس العمل نشون میدم. اون شبم من کلی خندیدم همه چپ چپ نگام می کردن. ولی در کل خیلی خوش گذشت یه شب موندگار شد واسم در کنار خانواده.

 • حسینعلی!!
  پاسخ

  خیلی باحاله خیلی کیف میده ادم کلی می خنده. اون قسمت تقلید صداش که درجه یک بی نظیییر. ادا هر خواننده ای که می گفتیم رو در می آورد هم از نظر صدا و هم از نظر میمیک صورت و حرکات بدن

 • نیلوفر
  پاسخ

  وااای ما رفتیم این جنگ بعد قسمت حرکات آکروبات یه بچه رو دعوت کرد بیاد که تعادلش رو با این بچه نشون بده من نمیدونم طرف چه فکری کرد که همچین کاری رو انجام داد اگه بچه مردم میافتاد دست و پاش می شکست چه کار می کرد. تو این تقریبا 5 دقیقه من اصلا حواسم به این طرف نبود ببینم چکار می کنه فقط ذهن و نگام به این بچه بود که ببینم نیافته. همین فقط اون قسمتش کلی ترسیدم.

 • سرو خزان
  پاسخ

  خوبه که لیست برنامه ها رو ارائه می کنن. اینجوری کسایی که قبلا رفتن اگه بدونن برنامه ها تکراریه دوباره نمیرن.

 • امیر ارسلان نامدار
  پاسخ

  ببخشید ویدیوهای مراسم هاتون رو چحوری میشه تهیه کرد؟ من برخی از جنگ های شادی رو دیدم داخل نت هست البته من خودم از جنگ شما رو ندیدم. خواستم بدون امکانش هست که حداقل همون سانسی که خودمون شرکت کرده بودیم رو فرداش یا یه وقت دیگه ویدیوش رو بهمون بدید؟ اصلا همچنین امکانی رو در نظر گرفته بودید که من دارم ازتون می خوام؟

 • اعظم
  پاسخ

  وای که چه کردن داخل این جنگ. دیگه یجورایی همه در جا می رقصیدن اهنگ شاد و محیطم شاد. ولی خیلی خوش می گذره این چند ساعت آددم فکرش هیچ جا نیست لااقل چند ساعت بدون غصه و غم زندگی می کنیم!!

 • زعفرانیه
  پاسخ

  این استند آپش می خواست هر جور هست آدمو بخندونه از بس بی نمک بود دیگه کم مونده بود برقصه اونجا تا بتونه جلب توجه کنه. آخه مجبوری؟؟ متن استندآپ عالی بود ولی بلد نبود اجراش کنه. مثلا اقای مدیری رو ببینید داخل دورهمی چه خوب اجرا می کنن. یاد بگیرید

 • سیما بهرامی
  پاسخ

  من همیشه گفتم انگار کیش تافته ای جدا بافته از کشور ایران هست حتی فرهنگ مردمش هم فرق داره. حالا اینا به کنار این جنگ شادی رو اگه بخوان داخل شهرهای دیگه اجرا کنند حتما منکراتی بهش می خوره و درش تخته میشه. البته موردی نداشت ولی با توجه به سخت گیری های الکی که داخل کشور هست اینو میگم. در کل که خیلی شاده خیییلی

 • 18+!!
  پاسخ

  ببخشید شما فقط داخل کیش برنامه اجرا می کنید یا گروهتون به استان های دیگه کشور هم میره؟؟ اگر ممکنه یه اطلاعاتی در این زمینه در اختیار ما قرار بدید تا ببینیم اگه این جنگ مختص کیش نیست و احتمالا در استان ما هم برگزار میشه بتونیم شرکت کنیم.

 • چرخابی
  پاسخ

  بیشتر تفریح های کیش ماله آدم بزرگاس اگه بچه دنبال خودتون می برید لااقل این جنگ شادی رو ببریدش گناه دارن بچه ها بذراید اونام کیف کنن. این جنگ شادی هم خیلی شاده هم مودبن حرف زشت و رفتارای ناپسند ندارد و هم این که طوری طراحی شده که بچه هام بفهمن. خوبه برید حتما

 • م.باتوانی
  پاسخ

  ببخشید اون آقایی که در حین حرکات آکوربات با سر اومدن زمین و بی هوش شدن الان در چه وضعیتی به سر می برن؟؟ بعدش ما شنیدیم که بردنش بیمارستان و به هوش اومده و کتفش در اومده. الان خوبه؟

 • سپیده
  پاسخ

  آقا جدی چجوری این شعبده بازیا رو انجام میدن؟؟ خیلی واسم جالبه. بعد الکی هم نبودا یعنی از این ترفندهای دم دستی نبود خیلی حرفه ای و باحال. خیلی هیجان زده می کرد آدم رو. دوست دارم بدونم این آدما دوره می گذرونن کجا میرن؟

 • غلامزاده
  پاسخ

  من که خیلی خوشم اومده از این جنگ شادی. کاش تو هم هشهرهای کشور حداقل ماهی یکبار از این برنامه ها اجرا می شد تا بین این همه غصه ای که آدما دارن حداقل هر ماه بتونن دو ساعتی رو بدون فکر و خیال و با خنده سپری کنند.

 • صمصام
  پاسخ

  کاش به جای تئاترتون همون سانس موسیقی و یا استندآپ رو زیاد می کردید نمی گگم بد بود ولی جالب نبود. عوضش موسیقیتون و از همه بهتر استندآپتون که مردم از خنده. خیلی خوشم اومد یعنی ترکوندید

 • شهشهانی
  پاسخ

  به فکرم زد منم یه جنگ اینجوری تو شهرمون راه اندازی کنم. حرف اول رو سرمایه میزنه. سرمایه از من اگه این دوستان که داخل این جنگ شادی بودن قبول کنن من داخل شهر خودمون هر ماه این جنگ رو برگزار می کنم. عاشق برنامه هاشونم. البته من کلا خوش خنده هستم دیگه با یک اشاره می خندم.

 • Cheghadr khoobe ke be monasebathayi mese moharam va … ahamiyat midid moteasefane man didam hata restouranha barkhishoun be raviye ghabli edame midan tou in ayam , mousighi shad mizaran!!!

 • هفت آسمان
  پاسخ

  شاید یکی از تفریحات کیش که بشه گفت برای هر رنج سنی مناسبه رو همین جنگ شادی بشه گفت خیلی شاده و در عین حال تفریحیه که می دونیم برای بچه های بدآموزی نداره.

 • نازنین بانو
  پاسخ

  یه پیشنهادی واستون دارم برای این که تنوع متن اجرایی در برنامه هاتون بره بالا مثلا قسمت استندآپ کمدینتون برید سراغ اون استندآپ کمدین ها که داخل خندوانه مسابقه دادن و رتبه آوردن. می دونید چقدر جذاب تر میشه برنامه هاتون؟

 • Ye seri harakate ezafe ro agar kam konid ke dg hame chi ali mishe akhe bacheha ba housh hastan zoud yad migiran

 • بهنام صفوی
  پاسخ

  من با دیدن تئاتر این جنگ یاد اون تئاترهای قدیمی هست که داخل تلوزیون ها الانم پخش میشه یاد اونا افتادم دلنشین بود.

 • حدیث
  پاسخ

  ببینید چون داخل این مراسم ها بچه های کوچیک هم هستن بخاطر همین میتونه این جشن ها تاثیر زیادی رو بچه ها بذاره پس سعی کنید تو صحبت ها مراعات بشه. مثلا احترام به بزرگترها رو بهش توجه کنید نه این که بچه عکسشو ببینیه

 • طراوت اصغری
  پاسخ

  امیدورام روزی برسه که بشه اینجور برنامه های شاد و مفرح رو از تلوزیون ایران مشاهده کنیم و لذت ببریم. مردم ما از بس امید به زندگیشون امیده پایین به این برنامه ها نیاز دارن که حداقل هر هفته ببینن

 • میشه اگر ممکنه یکم زمان موسیقیتون رو زیاد کنید به جاش اون زمانی که برای حرکات آکروبات هست رو کم کنید. خیلی خوب میشه اینجوری چون این قسمت خیلی باحال تره به خصوص وقتی ادا خواننده ها رو در میارن

 • JAMshid
  پاسخ

  Man chand bar ta behal oumadam jonge shoma. Be nazaram agar mikhahid tanavoe karetoun va dar natije tedade bazdid konandeganetoun bere bala bayad gorouhetouno jaded konid yekam

 • رامتین خدا بنده
  پاسخ

  سلام دارم خدمتتون من یه نظری دارم برای محیط جنگتون. کیش که هوا خیلی خوبه حیف نیست آدم داخل محیط سربسته بره جشن ببینیه مثلا مثه اون شعبده بازیا که داخل چادر هست شمام داخل چادر برگزار کنید خیلی باحال میشه.

 • آرتین
  پاسخ

  سلام ببخشید اگر کسی توی هر بخش از برنامه هاتون استعداد داشته باشه امکان داره بیاد و تست بده تا اگه بشه در گروه شما مشغول به کار بشه؟ من خیلی دوست داشتم گروهتونو و استند اپم هم عالیه

 • Be onvane ye tafrihe khanevadegi kheili khoube va shade. dar eine hal mosbat ham hast

 • پدرام داربستی
  پاسخ

  من یه پیشنهاد دارم برای اجرای برنامه همون اول همه بیان و متناسب با نقش خودشون داخل جنگ خودشون رو معرفی کنن مثلا اون که کارش موسیقیه با اهنگ و… اینجوری چون منتظر میشیم برای قسمت های بعد خیلی کیفش بیشتره

 • گیسو
  پاسخ

  اگر ممکنه داخل جنگتون برنامه مخصوص کودکان هم بذارید یه قسکت از برنامه رو بذارید مخصوص اونا حالا یه مسابقه ای چیزی که اونا بیشتر خوششون بیاد

 • خوش اقبال
  پاسخ

  من که اصلا خوشم نیومد به نظرم همشون بی مزه بودن خودشونم زور زورکی می خندیدن البته من قسمت تقلید صداشو دوست داشتم ولی بقیه اش رو نه

 • رقیه سادات
  پاسخ

  اگر یه تنوعی به کارتون بدید خیلی خوب میشه چون من تا حالا چند بار اومدم جنگ شما ولی تقریبا یکسان بوده. بهتره یه مدت کار نکنید و بعد با وجه جدید بیایید

 • بابک ذاکر
  پاسخ

  جنگتون خیلی شاد و مفرح هست دستتون درد نکنه که یه قدمی برای شادی مردم بر می دارید. یه مقدار اگر قیمت ها رو هم بیارید پایین تر که دیگه عالی تر میشه

 • Yoyo
  پاسخ

  Hi. Cheghedr shoma bahalid keif kardam az bas khandidam ke ashkam dar oumad

 • رابینسون!
  پاسخ

  کارتون درسته اهالی چنگ شادی. خدا خیرتون بده ملت رو به طرز درست و بدون مسخره کردن می خندونید. خدا خیرتون بده

 • احمدرضا1989
  پاسخ

  خیلی بامزه بود این جنگه. جای کمدین هایی مثه حمید ماهی صفت در این جنگ خالی بود می تونست دیگه بترکونه بررنامه رو.

 • هانی311
  پاسخ

  متاسفانه در کشور ما هنوز یه بخشی از جنگ هست که حل نشده اونم رنج سنی هست. در خارج از کشور جنگ کودکان با بزرگسالان جداست. اینجا هم باید اینطور باشه من مردم از بس همه چی رو واسه بچه ام توضیح دادم آخه متوجه نمیشد که

 • دراکولا
  پاسخ

  من یه خاطره بگم از این جنگ اسم خاطره رو هم گذاشتم دراکولا. آخه بچه یه خان آقایی نشسته جلو ما همون موقع جنگ داشتن اهنگ آروم میزدن و در همین لحظه یه آقای هیکا درشت و مو فرفری و اصن یه وضی اومد رد بشه پاش گیر کرد به صندلی خورد زمین وقتی پاشد یه دادی زد که بچه هه با باباش گفت بابا دراکولا اومد این وسط من نمی دونستم بخندم یا بترسم از داد طرف. بچه هه شیطون بود

 • علی بابا
  پاسخ

  می دونید جنگ شما چی کم داره؟؟؟ این پهلوونا هستند که میان زنجیر پاره می کنند و کارهای خطرناک و سنگین می کنن. اینا رو کم داره.

 • کوروش یارقلی
  پاسخ

  من امسال با دوستم رفتم این جنگ از بس دوستم حرف زد که اصلا متوجه نشدم چی به چی بود. دوست دارم یبار دیگه تنهای برم

 • ناصرشبانی
  پاسخ

  سلام. واقعا عالی.و عالی و عالی
  همیشه به شادی و نشاط و شادابی باشید.
  و
  همیشه و همیشه و همیشه عزیزین.
  همتون.
  من عین اون شبو نه در عمرم داشتم.و نخواهم داشت.
  مگه که باز بیام جنگ.
  در پناه خدا

ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد


جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ

خلاصه مشخصات:

 • 076-44426070
 • روبروی بازار ونوس