کشتی تفریحی نوید دریا

برگزاری تور های تفریحی شبانه و جشن تولد و کنفرانس

09347684410

07644463216

آدرس دفتر: بازار ونوس طبقه اول واحد 287

 

لحظات به یاد ماندنی با کشتی تفریحی نوید دریا

امروزه و در کشور ما جزیره زیبا کیش یکی از مناطق پرطرفدار و زیبا به شمار می آید. این جزیره به علت داشتن جاذبه های خاص، می تواند یک سفر به یاد ماندنی را برای گردشگران رقم بزند. یکی از تفریحات جالب و به یاد ماندنی به همراه استفاده از مناظر زیبای سواحل دریا در شب می تواند استفاده از کشتی تفریحی نوید دریا باشد.

کیش، نگین خلیج همیشه فارس

این جزیره زیبا که به نگین خلیج فارس نیز مشهور می باشد با داشتن ظرفیت های فراوان در بخش های مختلف می تواند فرصت مناسبی را برای خوش گذارنی و ثبت خاطرات خوش برای هر گردشگری ایجاد نماید.

سواحل تماشایی با آب های نیلگون خلیج فارس از دیگر صحنه های ناب و آرامش بخش این جزیره زیبا می باشد. در این آب های شفاف و دیدنی می توان با انواع ورزش های آبی به اوج لذت و هیجان رسید. یکی دیگر از تفریحات جذاب آبی در جزیره کیش می توان به گردشگری با کشتی های تفریحی در آب های خلیج فارس می باشد.

کشتی های تفریحی

کشتی های تفریحی نوعی از کشتی های مسافری می باشند که برای سفرهای تفریحی دریایی استفاده می شوند. این کشتی ها انواع مختلفی دارد و در زمان های گوناگون نیز به گردشگران خدمات ارائه می کنند. از انواع مختلف کشتی های گردشگری می توان به کشتی های کف شیشه ای، کشتی های اکواریم و کشتی های تفریحی شبانه اشاره کرد.

کشتی تفریحی نوید دریا

از بهترین کشتی های تفریحی در کیش کشتی تفریحی نوید دریا می باشد. این کشتی تفریحی زیبا و بزرگ دارای برنامه ها و امکاناتی می باشد که در ذیل آن ها را شرح می دهیم.

ساختار کشتی تفریحی نوید دریا

کشتی تفریحی نوید دریا از کشتی های بزرگ و لاکچری در جزیره کیش می باشد که ساخت کشور ژاپن است. این کشتی از لحاظ امکانات و تجهیزات بسیار به روز و مجهز می باشد.

این کشتی بسیار زیبا و باشکوه در سه طبقه مجزا و با امکانات بسیار زیاد ساخته شده است.

امکانات کشتی تفریحی نوید دریا

کشتی تفریحی نوید دریا دارای نور افکن های بزرگ و قوی می باشد که به شما اجازه دیدن مناظر زیبای دریا در دل شب را می دهد.

این کشتی دارای سالن های وی آی پی، سالن فرست کلاس و سالن موزیک می باشد که تمامی این سالن ها با امکانات فراوانشان در اختیار گردشگران و میهمانان می باشد.

کشتی تفریحی نوید دریا دارای یک عرشه بسیار بزرگ و رویایی می باشد. میهمانان می توانند با قدم زدن بر روی عرشه این کشتی از هوای مطلوب و دلچسب جزیره کیش در شب لذت ببرند.

برنامه های کشتی تفریحی نوید دریا

این کشتی در طی روز از بندرگاه جزیره کیش به مقصد بندر چارک مسافران را جابجا می کند.

کشتی تفریحی نوید دریا مهم ترین و اصلی ترین برنامه خود را در ساعات شب و به همراه انبوه مسافران و گردشگران جزیره انجام می دهد که آن هم گشت های تفریحی شبانه در دریا می باشد.

گشت های تفریحی کشتی نوید دریا در دو سانس مجزا و در ساعت های 20:30 الی 22:30 و ساعت 23 الی 1 بامداد برگزار می شود.

از مهم ترین برنامه های که در طی 2 ساعت حضور گردشگران در داخل کشتی برای آن ها تدارک دیده شده است برنامه جنگ شادی به همراه موزیک شاد و مهیج است که در سالن اصلی کشتی برگزار می گردد.

برنامه جنگ شادی توسط یکی از معروف ترین و محبوب ترین هنرمندان جزیره و با برنامه ریزی بسیار حرفه ای اجرا می شود. شما در طی اجرا این برنامه شاد و مفرح شاهد زیباترین لحظات حضور خود در این کشتی خواهید بود.

در پایان برنامه جنگ شادی توسط مجری برنامه مسابقه ای بین گردشگران برگزار و به برندگان این مسابقه نیز هدایای نفیسی تعلق می گیرد.

بعد از پایان برنامه جنگ شادی میهمانان می توانند به سالن غذاخوری بروند و در آنجا از غذاهای خوشمزه این کشتی نوش جان می کنند. غذاهای رستوران کشتی تفریحی نوید دریا نیز مختلف و دارای جذابیت خاصی می باشد.

کشتی تفریحی نوید دریا از معدود کشتی های تفریحی کشور است که به این بزرگی و زیبایی می باشد. اکثر گردشگران جزیره کیش برای یک بار هم که شده لذت دور زدن و تفریح با این کشتی را در آب های نیلگون خلیج فارس چشیده اند. این کشتی زیبا با برنامه های شاد گردشگری خود می تواند یکی از گزینه های مهم در برنامه های هر گردشگری قرار گیرد.

 

کلیدواژه اصلی: کشتی تفریحی نوید دریا

کلیدواژه: بهترین کشتی های تفریحی در کیش، کشتی های تفریحی در کیش، برنامه های کشتی تفریحی نوید دریا، غذاهای رستوران کشتی تفریحی نوید دریا، کشتی تفریحی

چکیده:      کشتی تفریحی نوید دریا از کشتی های جذاب جزیره کیش می باشد. گردشگران می توانند با گذراندن ساعاتی از زمان خود در کشتی تفریحی نوید دریا لحظات ماندگاری را برای خود ثبت کنند.

 

انواع کشتی های دریایی در کیش

جزیره کیش این جزیره بسییار زیبا که از گذشته های دور گردشگران زیادی را از دور و نزدیک به خود جلب میکرده امروزه نیز میهمان گردشران بسیاری می باشد. زیره کیش دارای مناطق گردشگری زیادی می باشد. از جمله مناطق تفریحی این جزیره ساحل دیدنی و دریای خلیج فارس می باشد.

گردشگران می توانند با استراحت در ساحل زیبا و یا شنا در دریای خلیج فارس ساعات ارام و خوبی را تجربه کنند.

از دیگر تفریحات دریایی این جزیره گشت و گذار با انواع قایق و کشتی ها در دریای زیبای خلیج فارس در روز و شب می باشد. در اب های این جزیره می توان انواع قایق ها وکشتی ها را یافت که برای مقاصد گردشگری و تفریحی مورد استفاده قرار می گیرند.

در این مقاله سعی می کنیم تا اطلاعاتی از قایق ها و کشتی های جزیره کیش را برای گردشگران این جزیره زیبا بیان کنیم.

قایق های موتوری در جزیره کیش:

این قایق ها در تمامی سواحل کیش قرار دارند مخصوصا در اسکله بزرگ وزیبای جزیره. گردشگران می توانند با پرداخت مبالغی ناچیز سوار این قایق ها شده و درداخل دریا گشت و گذار کنند. صاحبان این قایق ها بعضی از نقاط دریا را که دارای پوشش مرجانی هستند و یا مناطقی که دران انواع ماهی های کوچک و بزرگ و رنگارنگ قرار دارند را می شناسند و در صورت تمایل شما را به این مکان ها برده تا این جاذبه های طبیعی را ببینید و لذت ببرید.

 قایق های بادبانی در جزیره کیش:

در اسکله های جزیره کیش گردشگران می توانند انواع قایق های بادبانی را اجاره کنند و به همراه خانواده خود به یک گردش دریایی هیجان انگیز بروند. در این نوع از قایق ها می بایست به ظرفیت آن ها توجه ویژه داشت. گردش در دریایی خلیج فارس به علت جذابیت و هیجان آن می تواند یکی از خاطره های فراموش نشدنی گردشگران این جزیره زیبا باشد. در این نوع از قایق ها قیمت به صورت یکجا می باشد و ربطی به تعداد نقرات ندارد.

کشتی های تفریحی روزانه در جزیره کیش:

این نوع از کشتی ها ظرفیت بالایی دارند و برای هر نفر یک بلیط لازم می باشد. این کشتی ها که سفر با آن ها می تواند بسیار جذاب باشد انواع مختلفی دارند. یکی از انواع این نوع کشتی ها، کشتی کف شیشه ای می باشد که گردشگران به راحتی می توانند در ارتفاع پایین تر از اب قرار بگیرند و از دیدن زیبایی های وصف ناپذیر داخل اب لذت ببرند. در این نوع از کشتی ها برنامه های شاد و مفرحی برگزار می شود. یکی از این برنامه های شاد و مفرح اجرای جنگ های شاد به همراه موسیقی می باشد. جنگ هایی که توسط هنرمندان حرفه ای و باسابقه تدارک و اجرا می شوند. علاوه براجرای جنگ در این کشتی ها مسابقه های جالبی نیز برگزار و در پایان نیز از گردشگران پذیرایی می شود. تعداد این کشتی ها در جزیره کیش کم نیست و برنامه های آن ها در سانس های مختلف انجام می شود.

کشتی های تفریحی شبانه در جزیره کیش:

از دیگر انواع کشتی های تفریحی در جزیره کیش، کشتی های گشت شبانه می باشند که برنامه های بی نظیر و مفرحی برای گردشگران دارند. از جمله این کشتی های شبانه، کشتی نوید دریا می باشد. این نوع کشتی ها معمولاً در دو سانس و در ساعت های ۲۱ تا 2 شب در خدمت گردشگران می باشند. دیدن دریا در دل شب و گشت و گذار در آن با این نوع کشتی ها بسیار هیجان انگیز می باشد. کشتی های گشت شبانه نیز دارای برنامه های خاص و ویژه ای برای گردشگران و مسافران جزیره کیش می باشند. از جمله این مراسم برگزاری برنامه های کمدی و جنگ های شاد می باشد. این جنگ های شاد در سالن های مخصوص این کشتی ها برای گردشگران برگزار می شود. این نوع کشتی ها دارای عرشه های بسیار بزرگی هستند که گردشگران می توانند از آن جا دریا را نگاه کنند و لذت ببرند. بعد پایان این برنامه ها گردشگران و میهمانان به رستوران فوق العاده کشتی دعوت و لذت میل کردن غذا در داخل کشتی و دریا را تجربه می کنند. این کشتی ها فقط در شب به گردشگران سرویس ارائه می کنند و هزینه آن نیز برای هر نفر محاسبه می شود.

کلمه کلیدی اصلی:       کشتی

کلمه کلیدی:     کشتی نوید دریا، کشتی های تفریحی در جزیره کیش، کشتی های تفریحی، کشتی های گشت شبانه، کشتی های تفریحی، قایق های بادبانی در جزیره کیش

چکیده: کشتی های تفریحی در جزیره کیش یکی از جاذبه های گردشگری می باشند. این کشتی های تفریحی انواع مختلفی دارند که می توانند دریای زیبای خلیج فارس را به گردشگران نشان دهند.نظرات (62)

 • حسن
  پاسخ

  با سلام
  اين سايت براي راهنمايي گردش كيش عاليه.ممنون از مديريتش.من آخرين بار یه ماه پيش كيش اومدم و هر دفعه از اطلاعات اين سايت خيلي استفاده كردم.
  لطفا اگه ميشه سایت رو برای همه بخش های کیش (همه هتل ها و جاهای دیدنی و … ) گسترش بدین. ممنون

 • Amir mohammad
  پاسخ

  سلام آیا آخر بهمن موقع شب هوا برای سوار شدن کشتی مناسبه؟ آیا باید لباس گرم همراه داشته باشیم ؟ اگر هوا ابری / بارانی باشه کشتی کنسل میشه؟ آبا از هتل ایران می تونیم بلیط کشتی نوید رو بخریم؟ کشتی چه ساعتی حرکت می کند و از کجا؟ با تشکر ازسایت خوبتون

 • امین
  پاسخ

  سلام میخواستم بگم کشتی نوید عالیییییییییی بود من و خانومم ماه عسلمونو اومدیم کیش خیلی لذت بردیم مخصوصا برگزار کننده جنگ هاش که هنرمنده واقعا ترکوند . پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کنین

 • گلادیتور
  پاسخ

  سلام، یه سوال داشتم از خدمتتون
  هزینه شام تو این کشتی به صورت جداگانه حساب میشه یا همون پولی که برای بلیط میدیم برا شام هم حساب شده؟؟

 • بنیامین
  پاسخ

  واقعا خوب بود به نظر من ارزش داره هزینه کنی بری

 • ضیایی
  پاسخ

  سلام ما قراره فردا بریم کیش ،همه روزهای عادی هم کشتی تفریحی همون برنامه های شاد و موسیقی رو داره؟

 • arshia
  پاسخ

  خیلی خوشحالم که این کروز در جزیره کیش وجود دارد. ما چند روز پیش دبی بودیم و از شام کروز آنجا استفاده نکردیم و بچه ها از این موضوع ناراحت شدن و می گفتن ایران این کروز ها را نداره، می گفتم کاش ایران هم داشته باشه که در کشور خودمون خرج کنیم. چون دفه پیش که به کیش آمدیم فقط قایق و فراری و چشم آکواریوم را سوار شده بودیم. حالا با خیال راحت با بچه ها می آییم کیش و حتما از این امکان استفاده می کنیم.

 • Salam. vaghean chenin tafrihati hesabi lezat bakhshe va khas chon hame jaye keshvar nemishe chenin tafrihi dasht. hatman bayad mogheeiyate abi faraham bashe. faghat ey kash mishod be sourate khosousi ham baraye chand saat in kashti & koliye khadamatesh ro rezerv kard

 • مهسا باغبانان
  پاسخ

  دوستان من اولین باره میخوام بیام کیش و با دیدن توصیفات و تصاویر و تعریف بقیه از این کشتی تفریحی تحریک شدم حتما اینجا برم. اما واقعا ارزش داره که برم یا پول هزینه نکنم؟؟!!!

 • کوروش
  پاسخ

  به نظر من دلیل این که این کشتی تفریحی اینقدر معروف شده بخاطر اینه که فقط تو مناطق دریایی میشه چنین هیجاناتی رو تجربه کرد و بیشتر تعریفات از همین جا میاد.

 • Dg88
  پاسخ

  سلام و خسته نباشید.
  ببخشید یه سوالی داشتم خواستم اگر ممکنه خدماتتون رو بیشتر توضیح بدید. مثلا این که امکان رزرو کشتی به صورت خصوصی وجود داره یا نه؟ چه زمان های میشه استفاده کرد؟ تخفیفات شرایطش چجوریه لحاظ میشه نمیشه؟ کلا یه مقدرا شفاف سازی کنید ممنون میشم

 • ترنننم
  پاسخ

  کاش این کشتی وای فای هم داشت!!!!! راست می گم خوب آخه تو همچین محیطی آدم فقط تنها چیزی که کم داره اینترنته. مثلا فرض کنید وسط دریا که نت سیم کارت وصل نمیشه باید یه دکل رو کشتی باشه دیگه نمره بیست میشد هر کس میومد کیش محال بود این کشتی تفریحی رو نره. اینم یه پیشنهاد از طرف من!!

 • 5783
  پاسخ

  این کشتیه خیلی جای قشنگیه. ببخشید میشه داخلش مراسم هم برگزار کرد. مثلا حالا یه تولد خانوادگی یه جشن کوچیک. منظورم اینه یعنی میشه به صورت خصوصی برای چند ساعت رزرو کنیم بعد فیلمبردار و عکاس و … هم بیاریم . کلا یه چند ساعتی در اختیار یه خانواده باشه.

 • محسن
  پاسخ

  در مورد ساعت کاریتون فرمودید دو سانس دارید. آیا قیمت سانس ها با هم متفاوته؟ اون سانس دوم کمی دیر وقت میشه آیا هزینه اش کمتره؟ و این که در هر روز برنامه متفاوته یا اینکه برای مثال شما یک برنامه رو برای یک هفته تکرار می کنید و در هفته بعد سری جدید رو به نمایش می گذارید؟

 • آزولا
  پاسخ

  این کشتی تفریحی به عناون یک تفریح فصلی هستش چون وقتی که هوا سرده که نمیشه رفت داخل آب تازه آدم مریض هم میشه. البته درسته داخل کیش هوا بیشتر سال گرمه ولی زمان هایی هم هست که هوا سرده. بنابرراین برای استفاده از این کشتی باید تو فصل مناسب رفت.

 • رادان
  پاسخ

  من که معتقدم این جور امکانات اگه میشد داخل کشور زیاد بشه خیلی عالی میشه. میدونم بالاخره شرایط آبی نیازه. منظره غروب آفتاب داخل کشتی شیک و لوکس، با یه موسیقی زنده وااای که چقدر دلچسبه این منظره بخصوص اگه مسافرین عزیز اونجا کاااامل دیگه ساکت میشدن!!!! لااقل برای 10 دقیقه که دیگه بی نظیر میشد.

 • علیرضا
  پاسخ

  آقا این بحثا رو ول کنید هیچکی از پذیرایی حرف نزدههه!!! من شکمو نیستما ولی خوب مهمه واسم ااا دارم دو ساعت یه جا که قراره خوش بگذره بهم حالا این خوشی باید با یه پذیرایی درست حسابی تکمیل بشه. کسی هست به من بگه که چجوریاس اگه پذیرایی هست چیا میدن من برنامه بچینم.!!!

 • فاطمه
  پاسخ

  یه نکته ای می خواستم بگم در مورد منتظر موندن. یه فکری بکنن واسه این مسئله. مثلا مردم برای سانس دوم میان و حالا تا شرایط فراهم بشه و برن داخل کشتی باید یه تایمی رو منتظر بمونن. حالا امکانات رو بیشتر فراهم کنن که ملت اینجور تو ازدحام منتظر نمونن.

 • پیروزی
  پاسخ

  جالبه من تا حالا 2 بار رفتم کیش این کشتی رو نرفتم!!! البته اشتباه نشه وا من با ماشین شخصی رفتم با تور نرفتم که بلد باشن و با ما هم بگن خودم میرفتم و بیشتر برای خرید هم میرفتم و زود هم بر میشگتم. یبار باید با هدف تفریح با یه تور درجه یک برم و بیام.

 • طلوع
  پاسخ

  حالا نرفتید هم نرفتید چیز خاصی از دست ندادید. خوبه نمیگم بده هم کیف میده هم خوش می گذره ولی اونقدرا هم نیست که واسش خودتونو به آب و آتیش بزنید آخه دیدم اونجا یه سریا نوبتشون نشد داد و بیداد راه انداختن خوب برادر من خواهر من فردا بیاااا!!!!

 • حافظ
  پاسخ

  خیلی کیف میده خیلی نیست شب هم هست موسیقی روی آب با رقص نور وای وای خیلی باحالههه البته ممکنه از نظر بعضیا زیاد به چشم نیاد ولی من که خیلی ذوق زده شدم.

 • هیراد
  پاسخ

  وای که این کشتی های کف شیشه ایش چقدر باحالن انگار آدم رو آبه یه هیجان خاصی داره. حالا این به کنار یه کشتی هایی هم داره که آکواریومی هستن اون دیگه خیلی جالب تره. میدونید این که توی این دو ساعت زمان حتی یه لحظه هم از تنوع کم نمیشه و هر لحظه منتظر اتفاق جدید و هیجان جدیدی هستی خیلی خوبه فوق العاده است. البته بعضیا می گن اینجا رو باید همون یبار رفت دیگه قشنگیش میره با یه بار تجربه ولی من نه . دوست دارم بازم برم

 • مهناز
  پاسخ

  وااای که چقدر دیدن غروب خورشید داخل کشتی کیف میدههه. وسط آب ادم داره غروب خورشید رو نگاه می کنه یه همچین تصویری هست که آب خیلی جریان ملایمی داره موج های ریز و از محلی که خورشید داره غروب می کنه یک پهنای نور قرمز مایل به ارغوانی تو آسمون پخشه که هر چه به سمت آدم میاد دامنش پهن تر میشه. اخ که چه کیفی میده

 • ن.نوریان:
  پاسخ

  سلام خدمت شما. خیلی ممنونم بابت این کشتی تفریحی که راه اندازی کردید و من دوست دارم حداقل یکبار سوار کشتی بشم. متوجه شدم که یکی از خدمات این کشتی سالن غذاخوری هست. داخل این سالن نوشیدنی و کافی هم سرو می شه؟ چون معمولا توی این دو ساعت آدم دوست داره همش از منظره آب لذت ببره و روی کشتی بمونه. نوشیدن چایی و کافی توی غروب وسط دریا خیلی لذت بخشه. شما نوشیدنی هم به صورت سلف سرویس ارائه می کنید یا نه؟

 • سپند
  پاسخ

  من هیچ وقت این کشتی رویایی رو فراموش نمی کنم. از نظر من رویایی هست زیرا با همسرم داخل همین کشتی آشنا شدیم کاملا هم اتفاقی بود و بعد فهمیدیم که اتفاقا همشهری هستیم خلاصه سه ماه بعد از سفر کیش ما رفتیم خواستگاری و خدا رو شکر بله رو گرفتم. این واقعیه که خداوند هر کس رو جفت آدم انتخاب کرده باشه هر جایی که خودش صلاح بدونه سر راه ما قرار میده.

 • Torabi
  پاسخ

  Salam & arze adab
  Ma har sal ba mashine shakhsi miayim kish hala mikhastam bebinam aya mishe keshtiye U ro baraye 4 saat rezerve khanevadegi kard?

 • س. کمالی
  پاسخ

  سلام دارم به همه کارکنان کشتی تفریحی نوید دریا. ممنونم از این ایده ای که داشتید برای راه اندازی چنین سرگرمی و گردش گری. کاش تعداد چنین خدماتی بیشتر بشه هم سالمه و هم آرام بخش.

 • نور الاهیان
  پاسخ

  سلام خسته بناشید کاش به جای این که موسیقی هاتون فقط شاد بود یه قسمت سنتی هم داشتید. یعنی موسیقی رو دو پارت می کردید و هر کس به سبکی که دوست داشت می اومد گوش می داد. آخه حیف نیس ادم روی آب باشد صدای پرنده های دریایی صدای آروم آب و حالال موسیقی سنتی به ویژه با صدای علیرضا قربانی، همایون شجریان و یا محمد معتمدی پخش نشه؟؟؟

 • شیوا سحر خیز
  پاسخ

  شما برای کشتی خودتون رزرو آن لاین ندارید؟ گاها ممکنه افرادی نخوان با تور بیان کیش و به صورت شخصی بخوان سفر کن از کجا بدونیم که ظرفیت کشتی توی روزهای سفر ما توسط تورها پر نشده؟

 • ل.کیوانی
  پاسخ

  خیلی کیف میده خیلی خوش می گذره یعنی بین همه تفریحات و سرگرمی های که داخل کیش هست من خودم عاشق همین کشتی هستم چون یه تفریح سالم و بی خطر هست که خیلی هم آرامش میده به آدم یه چند ساعتی رو بدون هیچ دغدغه فکری می تونی روی آب باشی و به چیزایی فکر کنی که خودت دوست داری. می تونی فقط ماله خودت باشی

 • Ashrafi
  پاسخ

  Man motaghedam ke in keshti dar vaghe yeki az behtarin tafrihate kish hast chera ke injouri na tanha az manzareye ab lezzat mibarim balke dige kasi ashghalhasho dakhele ab nemirize & ab kasif nemishe yani estefadeye dorost az zibaeiye ab. Daryaye khazar ro didid cheghadr abe nazdike sahelesh kasife???

 • پناه
  پاسخ

  من یه مقدار ترس از بچه ام داشتم می ترسیدم بیافته داخل آب همش حواسم پیش اون بود. امن بود کشتی ولی خوب بچه اس دیگه اومدیم و لب کشتی رو گرفت و خدای نکرده اونی که نباید. من خیلی از این فکرا می ترسم. بهتره اینجور جاها رو با بچه نرید تا بهتون خوش بگذره وگرنه همش دلواپس دارید.

 • ترنم
  پاسخ

  من همیشه از بچگی دوست داشتم سوار یه کشتی بشم و برم وسط آب وقتی خورشید طلوع می کنه یا غروب می کنه این منظره قشنگ رو وقتی هیچ صدایی نیست به جز امواج آب، تلاطم موج ها، نسیم و صدای پرندگان بشنوم. این کشتی آرزوی من رو تقریبا برآورده کرد می گم تقریبا چون اونجا ساکت نمیشدن ملت!!!! من سکوت دوست داشتم

 • زرگر. امیرحسین
  پاسخ

  کشتیه قشنگیه. بنظرم یه تفریح خیلی خوب داخل کیش هست. من یه ایده دارم بنظرم پوشش لباس های کارکنان در هر قسمت متناسب با اون قسمت بشه. برای مثال در کافه جدا، در قسمت موسیقی لباس مخصوص و.. . اینجوری تنوع در داخل کشتی بیشتر میشه و مسافر می فهمه با ورود به این قسمت به قسمت جدید وارد شده.

 • جوزانی
  پاسخ

  من که یه خاطره تلخ از این کشتی دارم. ما رفتیم اینجا انصافا خیلی شیک و زیبا و خیلی هم داشت خوش می گذشت. یه پسری داخل کشتی بود از همون اولش هم مشکوک بود همش می خواست از همه دروی کنه بره یجایی که بقیه نباشن یه دفعه دیدیم پرت کرد خودشو داخل اب حالا شنا هم بلد نبود اصلا یه وضییی. مسولای کشتی نیرو فرستادن سریع نجاتش دادن و بردنش اما نفهمیدیم اخرش چرا این کارو کرد؟؟؟

 • فرهیختگان
  پاسخ

  ببخشید اگه دریا طوفانی بشه تا چه حد کشتی شما ایمنه؟ نابود نشه یه موقع؟ خدمات ایمنی داخل کشتیتون دارید. حالا اصلا طوفان هیچی یه نفر اگه تو کشتی حالش بد شد تا بیایید به ساحل که خدای نکرده مرده. آیا واسه این موارد فکری شده؟

 • بوستان
  پاسخ

  این کشتی تفریحی خیلی ایده جالبی بوده یه تفریح خیلی دلچسب و خاطره انگیزه کاش تعداد این قبیل تفریحات داخل کیش و حتی شمال کشور هم زیاد بشه. اینجوری ملت درست از زیبایی دریا استفاده می کنند.

 • Forough
  پاسخ

  In keshti faghat ye chizi kam dare ounam ye ghesmate tafrihi male bachehas midounam aquarium hast vali manzouram vasile baziye

 • اعلم زاده
  پاسخ

  چرا باید این خدمات داخل کشور اینقدر کم باشه که همه هجوم بیارن اینجا. می دونم که کشتی نیاز به آب داره ولی شما هم دریا داره و یا دریاچه های بزرگی که داخل کشور هست لااقل میشه یک کشتی کوچیک راه اندازی کرد

 • اصفهان شهر زیبای خدا
  پاسخ

  هیچ جا مثه اصفهان ما نمیشهههه. تمام!!! نه ولی واقعا کیش چقدر جاهای گردشگری و تفریحات جذاب و خاص داره. کاش زاینده رود ما هم آب داشت یه قایق می انداختیم تو آب و ملت سوار می شدن

 • میلاد
  پاسخ

  من شنیدم که آب های خلیج فارس کوسه دارن. حالا تصور کنیم که یه کوسه حمله کنه به کشتی!!! خودش میشه یه فیلم سینمایی. جدی همچین چیزی ممکنه که کوسه بیاد حمله کنه؟؟

 • Pouran.motazed
  پاسخ

  Kash dakhele keshti ham Ateliye boud ma khodemoun mitounim ax begirim vali ax ba dourbinhaye makhsouse akasi kheili keifiyatesh bala hastan , mishe ghab gereft

 • هویدا
  پاسخ

  شما چرا برای طلوع خورشید هم یه سانس نذاشتید؟؟ حیفه این صحنه زیبا و تماشایی رو آدم از دست بده. اون موقع هم هوا خوبه و گرم نیست چون نسیم هست خنکه هم خیلی قشنگ و آرام بخشه.

 • ساحره
  پاسخ

  آره منم موافقم کاش طلوع آفتاب رو میشد رفت داخل کشتی. اخه من کلا موقع غروب خورشید دلم می گیره ولی وقتی خورشید داره بالا میاد و آروم آروم آسمون روشن میشه یه حس خوبی دارم.

 • زهرا قرابی
  پاسخ

  کاش میشد اون افرادی که با ویلچر هستن و یا با عصا خیلی راحت بتونن سوار کشتی بشن و از خدماتش هم استفاده کنند. مثلا برای رفتن به طبقه زیر زمین کشتی برای این افراد مشکله.

 • AS63
  پاسخ

  Mishe az shoma khahesh konam ke vase toloue sobh ham ye sans bezarid man khahesh mikonam azatoun ghaboul konin

 • مهناز ایزدی
  پاسخ

  من به پیشنهاد واستون دارم و اونم این که یه تغییری در دکوراسیون کشتی بدید به این صورت که یه قسمت کشی را مدرن و یه قسمت دیگه سنتی باشه خیلی جذاب تر میشه.

 • حسنی تیرانداز
  پاسخ

  چرا خدمات سلف سرویس برای کشتی خودتون در نظر نمی گیرد؟ آخه آدم تو این محیط به این قشنگی و دلچسبی میاد دوست داره اون موقع هر خوراکی و نوشیدنی دلش خواست بخوره

 • حسین زاده اصل
  پاسخ

  اگر امکان داره برنامه زمانی کافه و تخفیفاتون رو داخل یک کانال تلگرام و یا از طریق اینستاگرام اطلاع رسانی کنید ممنون میشم ازتون

 • رز زرد
  پاسخ

  میشه اگر امکان داره تعداد سانس هاتون رو بیشتر کنید و به جاش در هر سانس تعداد مساف کمرتی سوار کنی. از بس کشتیتون شلوغ میشه آدم بهش خوش نمی گذره.

 • مارتین
  پاسخ

  نمیشه یه قانونی بذارید که هر کس می خواد سوار کشتی بشه نباید بچه با خودش بیاره. نمیشه؟؟ ما مردیم از بس صدای گریه بچه شنیددیم یعنی اومدیم کشتی سواری که روی آب از آرامش محیط استفاده کنیم گند زده شد بهش

 • باسلام خدمت مدیریت این کشتی زیبا اگر بشه خدمات قایق رانی رو هم برای کشتی خودتون در نظر بگیرید که تحت نظر خودتون باشه عالی میشه. یعنی با کشتی بریم وسط آب هر جا دوست داشتیم سوار کشتی بشیم

 • محمد سینا
  پاسخ

  ما یه سری رفتیم سوار این کشتی بشیم اولین بارمون هم بود شانس ما وسط راه طوفان شد یه وضی چقدر ترسیدیم ولی خیلی کیف داد همه تو سر و مغز هم میزدن فرار کنن نمی تونستن!!!

 • سیاوش پیروز
  پاسخ

  من از این کشتی یه خاطره خیلی خوب دارم و اونم این که وقتی سوار کشتی شدم و روی آب های خلیج فارس شناور بودیم از آزمایشگاه تماس گرفتن و گفتن که آزمایشم برای سرطانی که پزشک مشکوک بود بهش منفی بوده و من اون موقع به حدی خوشحال شدم که اون حالت افسردگی در یه لحظه ازم دور شد و میخواستم خودمو بندازم داخل آب…

 • کمند خانم
  پاسخ

  من که حس می کنم هیچ جای دنیا مثه ایران خودمون نمیشه یه کشور 4 فصل که هر جا میری یه تفریح رو می تونی داشته باشی که تو هم لحظه از سال شاید دیگه نشه. من از تبریز توی زمستون رفتم اینجا و چقدر از این اختلاف دما شگفت زده شدم و چقدر گرم بود که میشد رفت سمت آب

 • KEIVAN
  پاسخ

  Keshtiye shoma kenare oun hame emtiazat ye chi kam dare ounam inke yeseri fanouse rangi bezarid rouye keshti nemaye kheili ghashangi touye shab peida mikone

 • پدافند41!!
  پاسخ

  سلام. من خیلی دوست دارم بدون ایده کشتی تفریحی داخل کیش اولین بار از کی بوده؟ میشه یه توضیحی بدید؟ ممنونم

 • فاطیما23
  پاسخ

  دریا وقتی عصر میشه و کم کم داره هوا تاریک میشه ترسناک میشه بخاطر همین هست که من هیچ وقت در این مواقع نمی خوام برم لب آب و سوار کشتی بشم.

 • ماندلا
  پاسخ

  اتفاقا دریا که خیلی آرام بخشه البته مشروط بر این که طوفانی نباشه و یا این که کسانی که کنارمون هستن سر و صدا نکنن.

 • پوریا21
  پاسخ

  من پارسال که رفتم کیش تصمیم رفتم که یه روز قبل از برگشتم برم به این کشتی. خیلی هم ذوق داشتم چون عاشق دریا هستم و این که برم وسط آب طوری که اطرافم رو نبینم. بخاطر همین بقیه سفر رو اختصاص دادم به خرید و گشت و گذار تا این که شب قبل از روزی که قرار بود برم کشتی سواری بهم زنگ زدن که پدرم فوت شده و من سریع باید بر می گشتم خیلی شب بدی بود از اون روز دل و دماغ رفتن به کیش رو ندارم دیگه

 • کبری زادروز
  پاسخ

  سلام. چرا کشتی شما قایق هم نداره که وقتی رسیدیم وسط آب بتونیم یکم قایق سواری هم کنیم.

 • علیرضا سورندا
  پاسخ

  ببخشید من یه چیزی خودم نوشته بودید کنفرانس.!!!! تو کشتی کنفرانس رو برگزار می کنید؟؟؟

ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد


کشتی تفریحی نوید دریا

خلاصه مشخصات:

 • اقای علیزادگان و کارگرفرد
 • 09347684410
 • 07644463216
 • ونوس