چمدان پرواز

سفری آسوده و راحت با شرکت چمدان پرواز

برای سفر هوایی به جزیره زیبای کیش و یا هر نقطه دیگر داخلی و خارجی و برای آسوده خاطر بودن هم از لحاظ امنیت پرواز و هم قیمت مناسب و هم بسیاری دیگر از نکات مهم سفرهای هوایی می توان از تجربیات و توانایی های ارائه خدمات شرکت چمدان پرواز استفاده کرد. این شرکت حرفه ای می تواند با در اختیار قرار دادن اطلاعات مورد نیاز برای انواع پرواز ها به شما، شما را در این امر مهم راهنمایی کند.

در ذیل در خصوص شرکت چمدان پرواز و خدمات تخصص این شرکت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مدیریت و سابقه شرکت چمدان پرواز:

شرکت چمدان پرواز با مدیریت قوی آقای علی هاشمی که از فارغ التحصیلان بنام رشته جهانگردی از دانشگاه تهران می باشند اداره می شود. ایشان به همراه پرسنل حرفه ای خود در شرکت چمدان پرواز آماده ارائه انواع خدمات تور گردی و پروازی به گردشگران و مسافران می باشند.

این شرکت دارای قدمت زیادی بوده و از با تجربه ترین شرکت ها در ارائه خدمات تور و مسافرتی می باشد. یکی از دیگر دلایل محبوبیت این شرکت قدیمی استفاده از به روزترین اطلاعات علمی و دانشگاهی می باشد که نکته بسیار مهم و تاثیرگذاری خواهد بود.

تخصص های شرکت چمدان پرواز:

از تخصص های این شرکت با سابقه برگزاری تخصصی سمینار ها، کنفرانس ها، و همایش ها در جزیره زیبای کیش می باشد. این شرکت با توانایی های خاص خود در این زمینه آماده ارائه این گونه خدمات تخصصی به شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد. شرکت های که قصد انجام کنفرانس ها و سمینارها در جزیره کیش را دارند می توانند با مراجعه به شرکت چمدان پرواز با سابقه و کارهای قبلی این شرکت آشنا شده و با خیال راحت همه هماهنگی ها و برگزاری مراسم های خود را به شرکت بسپارند. اشخاص و شرکت ها می توانند با خدمات این شرکت معروف از برگزاری آبرومند کنفرانس ها و سمینار های خود اطمینان داشته باشند.

از دیگر تخصص های این شرکت بزرگ برگزاری انواع نمایشگاه ها در سطح جزیره کیش می باشد. این شرکت با برگزاری چندین نمایشگاه بزرگ و سنگین در جزیره برای خود دارای اعتبار خاصی می باشد.

این شرکت علاوه برتخصص در زمینه برگزاری کتفرانس و نمایشگاه داری یک تیم بسیار مجرب و قوی در زمینه برنامه ریزی و اجرای تورهای داخلی و خارجی نیز می باشد. این شرکت برگزاری تورهای داخلی و خارجی را به صورت مستقیم انجام داده و شریک و یا وابسته به شرکت دیگری نبوده و نمی باشد.

رزرواسیون هتل:

شرکت چمدان پرواز به علت داشتن سابقه زیاد و اطلاعات فراوان مجری رزرواسیون هتل در جزیره زیبای کیش، شهر مقدس مشهد و جزیره قشم می باشد. گردشگران می توانند با مراجعه به شرکت و رزرو هتل های مختلف از تخفیف های این هتل ها به واسطه شرکت چمدان پرواز استفاده کنند. علاوه بر امکان رزرو و استفاده از تخفیف هتل ها شما می توانید از گارانتی که این شرکت در قبال این خدمات نیز ارائه می دهد استفاده کنید. این شرکت گارانتی را تقدیم به گردشگران می کند که حاوی اعتبار شرکت می باشد و در هنگام بروز هرگونه ناهماهنگی در رزرو هتل در سریع ترین زمان ممکن مشکل را مرتفع خواهد کرد.

سامانه کامل و جامع رزرواسیون کلیه مایحتاج گردشگری:

شرکت چمدان پرواز علاوه بر تمامی تجربیات و تخصص های شخصی و حرفه ای پرسنل خود دارای یک ویژگی و برتری دیگری است که این شرکت را از دیگر شرکت های هم تراز آن متمایز و متفاوت می کند. این ویژگی که همان سامانه کامل و جامع رزرواسیون کلیه مایحتاج گردشگری می باشد از بروزترین و حرفه ای ترین سیستم های رزرواسیون در دنیا می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن این سیستم حرفه ای به راحتی می تواند انواع خدمات گردشگری را به گردشگران ارائه نماید. این سیستم به راحتی و در آن واحد تمامی هماهنگی های لازم از پرواز گرفته تا هتل برای اقامت و هر چیز دیگر لازم و ضروری در سفر را انجام می دهد. این سیستم دارای کمترین خطا می باشد و این بدین معنی است که لغو و یا تغییر در برنامه های گردشگران به پایین ترین سطح ممکن کاهش پیدا می کند.

آدرس شرکت چمدان پرواز:

شعبه مرکزی و اصلی شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و گردشگری چمدان پرواز در بازار ونوس کیش و در غرفه 269 واقع می باشد.

کيش بازار ونوس غرفه 269 شرکت خدمات مسافرت هوايي ، جهانگردي و گردشگري چمدان پرواز

ايميل

hashemiali340@yahoo.com – chamedan.parvaz@yahoo.com

تلفن

55 – 44463850 / 44472400 (076)     نمابر: 44463400 (076)

شرکت چمدان پیشرو در ارائه خدمات مسافرتی
برگزار کننده تخصصی : سمینار ، کنفرانس ، همایش و نمایشگاه در جزیره زیبای کیش
گارانتی کننده و رزرواسیون هتل در کیش، مشهد و قشم
مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی
با سامانه کامل رزرواسیون کلیه مایحتاج گردشگری روز دنیا در سایت Touristlan.net
با تجربه ای دیرین همراه با اطلاعات روز و دانشگاهی کشور
با مدیریت آقای علی هاشمی فارغ التحصیل دانشگاه تهران در رشته جهانگردی

کلیدواژه اصلی: شرکت چمدان پرواز

کلیدواژه: شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و گردشگری چمدان پرواز، خدمات مسافرت هوایی، رزرو هتل، تخصص های شرکت چمدان پرواز، نمایشگاه ها در سطح جزیره کیش

چکیده:                        شرکت چمدان پرواز یکی از شرکت های با تجربه در زمینه خدمات جهانگردی و گردشگری می باشد که گردشگران می توانند با توجه به سابقه شرکت چمدان پرواز آن را برای این امور انتخاب کرده و از سفری راحت لذت ببرند.

انواع شرکت های مسافرتی و گردشگری

امروزه همه اغلب ما به سفر و گردشگری توجه ویژه داریم و در اثر سفرهای خود سعی می کنیم از تورهای مسافرتی شرکت های مسافرتی استفاده کنیم. همه ما بارها بارها در مجلات و فضای مجازی با واژه دفتر خدمات مسافرتی یا آژانس مسافرتی برخورد کرده ایم. همچنین در تبلیغات بسیاری از شرکت های مسافرتی و  گردشگری که خدمات تور های مسافرتی را ارائه می  دهند، عبارت مجری تور مستقیم شنیده اید. برگزارکنندگان تور یا تورگردانان شرکت ها و کسب و کارهای بزرگی هستند که تمامی موارد مورد نیاز مسافرتی را برنامه ریزی و هماهنگ و به شرکت های مسافرتی ارائه می دهند. در این بحث سعی کرده ایم تا به تفاوت تورگردانان و دفاتر خدمات مسافرتی بپردازیم و ان ها را از جنبه های مختلف تجزیه و تحلیل کنیم.

مجریان برگزاری مستقیم تورهای گردشگری یا تورگردان ها در کیش

تور گردان ها یا مجریان مستقیم تورهای گردشگری در کیش مواردی چون نوع حمل و نقل، اقامت در هتل و سایر خدمات را جداگانه و به طور کلی خریداری و ضمن ترکیب آنها با یکدیگر به صورت یک بسته مسافرتی کامل به شکل مستقیم یا غیر مستقیم به مشتریان و گردشگران عرضه می کنند. تورگردانان یکی از مهمترین و اصلی ترین عناصر در صنعت گردشگری می  باشند.

تور گردان ها در کیش نه به صورت یک عمده فروش کالا و یا خدمات بلکه مانند یک کارخانه مونتاژ قطعات عمل می کند، گردشگران و مشتریان هم می توانند به طور مجزا امکانات سفر را خریداری نمایند. اهمیت و ارزش کار تور گردان این است که می توانند این اجزا و عناصر را به صورت عمده هماهنگ، خریداری، تهیه، برنامه ریزی و بسته سفر را از نظر قیمت، کیفیت و امنیت برای گردشگران آماده کنند.

عرضه کنندگان کوچک تر محصولات و خدمات گردشگری همچون هتل داران، شرکت های هواپیمایی، مالکان  دهکده های توریستی و … برای ثبات و رونق بخشیدن به تقاضای خدمات خود از تور گردانان بهره می برند. بعضاً تور گردانان جهت عرضه بهتر خدمات گردشگری خود در مقاصد گردشگری رأساً اقدام به احداث یا خرید یک واحد اقامتی می کنند.

عمده ترین و اصلی ترین خدمات شرکت های تور گردان در کیش عبارتند از:

-1 برنامه های کامل تورهای مسافرتی تابستانی در این فصل که تمامی امکانات از جمله بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل و… را شامل می شود.

2- برنامه های کامل تورهای مسافرتی نوروزی که همه موارد از جمله بلیط های رفت و برگشت، بلیط های اماکن دیدنی و مذهبی و هتل ها را شامل می شود.

3- فروش جزء تورهای مسافرتی مختلف به صورت پرواز ها و هتل ها

بیشترین سود و استفاده شرکت های تور گردان از محل عرضه برنامه های کامل سفر تابستانی و نوروزی می باشد.

برای راه اندازی کسب و کار تور گردانی نیاز به سرمایه گذاری زیادی می باشد. تأسیس شرکت های تور گردانی بر اساس دستورالعمل تأسیس موسسات عمده فروشی خدمات مسافرتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امکان پذیر است.

شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری کیش

شرکت های مسافرتی کیش به عنوان واسطه بین عرضه کننده اصلی همچون شرکت های تور گردان، شرکت های هواپیمایی، شرکت های حمل و نقل، هتل داران و متقاضیان سفر یا همان گردشگران و مسافران عمل می کنند. شرکت های مسافرتی و گردشگری کیش وظیفه جذب گردشگران و برخورد مستقیم با مصرف کننده اصلی را در صنعت بزرگ ومهم گردشگری دارند.

موفقیت یا عدم موفقیت شرکت های خدمات مسافرتی کیش بر موفقیت یا شکست برنامه های عرضه کنندگان برنامه های گردشگری و خدمات گردشگری همچون تور گردانان، شرکت های هواپیمای و هتل داران تأثیر مستقیم و تاثیرگذاری دارد. شرکت های خدمات مسافرتی هم اقدام به فروش پکیج های مسافرتی آماده شده توسط تور گردانان می نمایند و هم اجزاء سفر را به صورت جداگانه به فروش می رسانند. برقراری ارتباط مؤثر و منسجم با تورگردانان از عوامل کلیدی موفقیت شرکت های مسافرتی می باشد.

در واقع نقش اصلی و مهم شرکت ای مسافرتی کیش فراهم کردن مکان و موقعیتی مناسب برای مراجعه مشتری است. دفاتر خدمات مسافرتی منبعی اطلاعاتی برای مشتریان هستند که مشاوره و راهنمایی هایی را برای گذراندن بهتر سفر در اختیار مسافران قرار می دهند و کارکنان آن نسبت به خدمات عرضه شده از طرف شرکت خود اشراف کامل دارند.

سرمایه گذاری جهت راه اندازی یک شرکت خدمات مسافرتی کمتر از یک شرکت تور گردانی است.

تأسیس دفتر یا شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی به استناد آیین نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، سیاحتی، جهانگردی و زیارتی مصوب ۲۷/۳/۱۳۸۰ هیأت وزیران صورت می پذیرد.

شرکت مسافرتی و گردشگری چمدان پرواز کیش یکی از شرکت‌ های بزگ و معروف در زمینه خدمات گردشگری در جزیره کیش می باشد.

کلمه کلیدی اصلی: شرکت های مسافرتی

کلمه کلیدی:     شرکت مسافرتی و گردشگری چمدان پرواز کیش، چمدان پرواز کیش، شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری کیش، شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری، شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی، تورگردان

چکیده: در کشور ما شرکت های مسافرتی و گردشگری به دو بخش عمده و جز تقسیم می شوند که هر یک از این شرکت های مسافرتی تاثیرات مستقیمی بر صنعت گردشگری کشور دارند.

 

 نظرات (4)

 • عباسی
  پاسخ

  این شرکت خیلی خوب راهنمایی می کنه برا انتخاب هتل های متناسب با هزینه ای که میخای بکنی، من که خیلی از راهنماییهاشون استفاده کردم و راضی ام. واقعا ممنونم ازشون

 • مهناز
  پاسخ

  با تشکر از سایت خوبتون، یه سوال داشتم، برای عید سفر و اقامت تو پاریس حدودا چقد میشه؟ برای یه هفته میخاستم. حدود قیمت هارو براساس هتل ها می فرمایید؟؟

  • دکتر هاشمی
   پاسخ

   سلام لطفا بگیرید 09121571680

 • عظیمی
  پاسخ

  سلام اگر بتونید یه سری اطلاعاتی در مورد سمینارهای تخصصی تو کیش به من بدین ممنون می شم.متشکر

ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد


چمدان پرواز

خلاصه مشخصات:

 • 44472400
 • ونوس